Özel Hatay Hastanesi - Anasayfa
Özel Hatay Hastanesi
Özel Hatay Hastanesi - Acil Servisi
Özel Hatay Hastanesi - Acil Servisi
Özel Hatay Hastanesi - Acil Servisi
Özel Hatay Hastanesi - Anestezi
Özel Hatay Hastanesi - Laboratuvar
Özel Hatay Hastanesi - Cildiye
Özel Hatay Hastanesi - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Özel Hatay Hastanesi - Dahiliye
Özel Hatay Hastanesi - Genel Cerrahi
Özel Hatay Hastanesi - Göğüs Hastalıkları
Özel Hatay Hastanesi - Kadın Hastalıkları ve Doğum
Özel Hatay Hastanesi - Kadın Hastalıkları ve Doğum
Özel Hatay Hastanesi - Kardiyoloji
Özel Hatay Hastanesi - Kulak Burun Boğaz
Özel Hatay Hastanesi - Beyin ve Sinir Hastalıkları
Özel Hatay Hastanesi - Ortopedi ve Travmatoloji
Özel Hatay Hastanesi - Radyoloji
Özel Hatay Hastanesi - Üroloji
Özel Hatay Hastanesi - Psikolog
Özel Hatay Hastanesi - Diyetisyen
Özel Hatay Hastanesi
Özel Hatay Hastanesi - Yönetim Kadrosu
Özel Hatay Hastanesi
Özel Hatay Hastanesi - Hakkında
Özel Hatay Hastanesi
Özel Hatay Hastanesi - İnsan Kaynakları

Özel Hatay Hastanesi - İletişim
Özel Hatay Hastanesi

ÖZEL

        HATAY   HASTANESİ     Önce İnsan "


  

Hatay dernekler platformu federasyonu başkanı Mahmut Sönnez ve federasyon yönetim kurulu üyelerinin katıldığı..


 Hatay dernekler platformu federasyonu başkanı Mahmut Sönnez ve federasyon yönetim kurulu üyelerinin katıldığı imza törenine Hastane adına genel koordinatör Aydın Metin Katıldı.Mahmut sönmez yaptığı açıklamada; bu protokolun hayırlara vesile olmasını dilerim.. Özel Hatay hastanesi biz derneklerin her daim yanında olmuştur. Böyle bir sağlık imkanı sundukları için hastane yönetimine teşekkür ederim dedi. Ardından bir basın açıklaması yapan Hastane adına genel koordinatör Aydın Metin şunları söyledi: ”Değerli Hatay Dernekler Platformu Federasyonu Temsilcileri ve Basın Mensupları; Özel Hatay Hastanesi olarak kuruluşumuzdan bu yana benimsediğimiz ve “Önce İnsan” sloganı ile simgeleşen, etik ve kaliteli sağlık hizmeti sunma hedefimiz doğrultusunda hastanemiz bünyesinde oluşturduğumuz önemli bir takım yenilikleri siz değerli değerli Hatay Dernekler Platformu Federasyonu temsilcileri ve basın mensuplarımızla paylaşmak amacıyla bu basın duyurusunu yapmayı planladık.


Her hastaya daha fazla zaman ve daha fazla ilgi felsefesi ile hizmet sunan kuruluşumuz bu amaçlar doğrultusunda sürekli olarak kendini yenilemekte, dinamik ve çağdaş bir ekip oluşturmaktadır. 1990 yılında kurulan hastanemiz her zaman en iyiyi yapma yolunda sürekli ve emin adımlarla ilerledi ve ilerlemeye devam edecektir. Hastanemizde İç Hastalıkları(dahiliye), Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji,  Cildiye, Nöroloji, K.B.B. , Üroloji ,Göz Hastalıkları branşlarıyla , bunun dışında Acil servis, Ameliyathane ve Doğumhane, Cerrahi ve Dahili Yoğun Bakımı, Biyokimya Laboratuvarı, Tomografı, Mamografi , Röntgen , Kemik Dansitometri, MR Ünitesi, Renkli Doppler, EKO, Tansiyon Holter, Ritim Holter, Eforlu EKG,  Dijital EEG, EMG ile Özel Hatay Hastanesi olarak hastalarımıza her türlü müdahaleyi güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle hizmet vermeyi bir borç biliyoruz.


Ayrıca 65 Yaş üstü hastalarımızı farklı avantajlardan yararlandırmaktayız. Hastanemiz bünyesinde önemli yenilik çalışmalarımız doğrultusunda Önce İnsan sloganımızla Hatay Dernekler Platformu Federasyonuna kayıtlı değerli üyelerin kaliteli hizmet almalarını sağlanması ve bunun yanı sıra sağlık harcamalarına ayırdıkları bütçelerini daha da azaltmak ve ekonomik anlamdaki yükü paylaşmak adına protokol imzalanmıştır. Daha sonra Hatay dernekler platformu federasyonu başkanı Mahmut Sönmez tarafından Özel Hatay Hastanesi genel koordinatörü Aydın Metin 'e plaket takdimi yapıldı.

Kaynak : İrade Gazetesi

Yasal Uyarı - Tüm Hakkı Özel Hatay Hastanesine Aittir.

© 2013 Web Dizayn : Mehmet ÖZTÜRK

Geri